פריצת כספת

אחד מתחומי ההתמחות הפחות מוכרים בענף המנעולנות הוא התמחות בנושא פריצת כספת. תחום פריצת הכספות דורש התמחות שחורגת מזו של סתם מנעולן בירושלים.

דיוק של שען ונחישות של מסגר

כולנו ראינו את הסצנה הזו לפחות בסרט הוליוודי אחד. פורץ הכספות, מאזין למנגנון הנעילה של הכספת באמצעות סטתוסקופ רפואי ולאט ובדייקנות מפצח את הקוד ופותח את הכספת. אין ספק שיש משהו מאוד רומנטי בהליך פריצת כספת ואולי זה יפתיע אתכם, אבל בסיטואציות מסוימות הסצנה מהסרטים לא נורא רחוקה מהמציאות. מנעולן שמתמחה בפריצת כספות הוא עוף מוזר שיודע לשלב בין הסבלנות והדיוק האלגנטי של עבודת השען לבין הנחישות והמיומנות הטכנית של עבודת המסגר. מדובר בזן נדיר יחסית של מקצוע ככה שלמצוא מנעולן שמתמחה בפריצת כספות בירושלים עלולה להיות משימה יותר מורכבת ממה שנדמה. כי לא כל מנעולן בירושלים מיומן בפריצת כספת. רחוק מזה.

מי צריך פריצת כספת?

מסתבר שהשימוש בכספות הרבה יותר נפוץ ממה שנדמה. בבתים, עסקים וארגונים שונים יש הרבה מאוד כספות שמשמשות לשימושים רבים, משמירה על תכשיטים וחפצי ערך, דרך הפקדת נשק בביטחון ועד אבטחת מסמכים רגישים. כמו בכל מערכת שמגובה במנעול גם כספות לעיתים 'נתקעות' או מתקלקלות (או שאפילו 'נתפסות' כחלק ממנגנון השבתה של כספת בשעת ניסיון פריצה) וכשזה קורה צריך מנעולן שמתמחה בפריצת כספות.

הרבה פעמים במהלך בדיקת עיזבון מגלים שחלק מהרכוש נשמר בכספת שאיש לא ידע על קיומה והקוד הסודי או מיקום המפתח ירד לקבר יחד עם המנוח. למקרים כאלה צריך למצוא מנעולן שמתמחה בפריצת כספת. איך מוצאים מנעולן כזה? בעזרת מוקד המנעולנות האינטרנטי של 'א א א מנעולי שמאי'.

מדובר במוקד ייחודי המאגד בתוכו אנשי מקצוע מעולים מכל תחומי המנעלונות –  מומחים למנעולנות רכב, תיקון דלתות וכמובן מומחים בפריצת כספות. בשונה מאינדקסים אחרים אנשי המקצוע של מוקד המנעולנות של 'א א א מנעולי שמאי' עוברים סינון ראשוני על ידי אנשי מקצוע בכירים בתחום המנעולנות, ובנוסף בדיקת נאותות המתחייבת בתחום עיסוק רגיש זה – הכול בשביל שביום שתזדקקו לשירותי מנעולן בירושלים תרגישו הכי בטוחים בעולם.

 

13 תגובות בנושא “פריצת כספת”

  1. כשמדובר בכספות אתם צודקים לחלוטין, יש המון פורצים ולכן לא כדאי לקנות איזו שטות תאילנדית או סינית שיכולה להראות טוב אבל המנגנון שלה הוא פשוט.
    חבל.. את הפריטים החשובים לנו נשמור במקום שיכול באמת לעזור ולשמש בבטחון

  2. sex doll with big butt Next time I read a blog, Hopefully it doesn’t fail me just as much as this particular one. After all, I know it was my choice to read, however I really thought you’d have something useful to say. All I hear is a bunch of whining about something you could fix if you weren’t too busy looking for attention.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.